KONST / Litografier / Färglitografi 4892210
nr 489 2210
Färglitografi
sign. Larson, fiskare, 11/150, 33x47
Utrop:
100 kr
måndag 8 oktober 2007
kl 17:02:31
Signe Persson-Melin (f. 1925)
Larsons ungar (Lisa Larson)